منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1398، سال «رونق تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
گفتگوی دوجانبه دکتر محمودی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان باکاتبرت نوبه سرمایه گذار حوزه گردشگری از کشور آفریقای جنوبی

پیرو نشست تخصصی سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی استان همدان با اعضاء وابسته به سازمان جهانی گردشگریUNWTO و مذاکرات اولیه ای که در آن نشست با کاتبرت نوته سرمایه گذار حوزه گردشگری صورت گرفت،مذاکره بعدی در دفتر دکتر محمودی و با حضور سرمایه گذارخارجی و داخلی در این حوزه انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان،محمودی ضمن معرفی و شناسایی فرصتهای سرمایه گذاری استان همدان اظهار داشت:این استان از لحاظ موقعیت جغرافیایی و طبیعی برای سرمایه گذاری بسیار مناسب است و یکی از بهترین و امن ترین استان های کشور است. وی افزود:استان همدان نزدیک به شش استان کشور است و پایلوت منطقه غرب کشور محسوب می شود و امکان استفاده از خطوط ریلی و هوایی را دارد و نیز به پایتخت و فرودگاه بین المللی بسیار نزدیک است.
محمودی ضمن اشاره به فعالیتهای مرکز خدمات سرمایه گذاری گفت: در این اداره کل در چهار بخش کشاورزی،صنعت،ساختمان و گردشگری نیز فعالیت دارد و نمایندگانی از دستگاههای جهادکشاورزی،صمت و میراث فرهنگی و گردشگری در این مرکز مستقر می باشند.
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان ضمن اشاره به سرمایه گذاری های صورت گرفته از جمله لامپهای led و ترمز از کشور چین،پتروشیمی از ایتالیا،فولاد صنایع سنگین  ومحصولات غذایی از کشور آلمان،تبدیل صنایع غذایی(محصولات کشاورزی مرغوب همدان) ،اطلاعاتی کامل در خصوص مجتمع هتلینگ پنج ستاره شادی در حال ساخت که در بهترین نقطه شهرهمدان و مربوط به یکی از سرمایه گذاران استان جناب شادی می باشد اشاره کرد و بیان داشت ایشان تمایل به مشارکت سرمایه گذار داخلی و خارجی دارد.
وی همچنین توضیحاتی در خصوص کتابچه قانون سرمایه گذاری که توسط این اداره کل تهیه و به چاپ رسیده ارائه نمود. کاتبرت نوبه، ضمن تشکر از مدیرکل اقتصاد و دارایی استان به جهت تشکیل این گفتگو گفت و گو بیان کرد پس از بازدید از مجتمع مذکور اولین پروژه ام را با سرمایه گذار ایرانی(شادی) تا پایان سال میلادی آغاز خواهد کرد.
شایان ذکر است پس از بازدید سرمایه گذار خارجی از مجتمع هتلینگ پنج ستاره شادی مقرر شد پس از مهلت زمانی یک ماهه توافقات اولیه نحوه سرمایه گذاری طرفین، پیشنهادات بررسی و برای سرمایه گذار خارجی ارسال گردد.

 

 

امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان