منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1398، سال «رونق تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
پیام وزیر اقتصاد به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار

دکتر فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی طی پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه، نقش رسانه های گروهی در تقویت وحدت ملی، امید بخشی و اعتماد آفرینی در جامعه را بسیار اثرگذار دانست و تاکید کرد که علیرغم افزایش دشمنی های آمریکا علیه ملت ایران بویژه در وضع تحریم های ناجوانمردانه و غیر انسانی، با تلاش ها و تدابیر کنونی مسئولان کشور و همراهی و پشتیبانی مردم شریف و نقش آفرینی دست اندرکاران وسایل ارتباط جمعی، شرایط دشوار اقتصادی را با موفقیت پشت سر خواهیم گذاشت.

 

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، در پیام وزیر اقتصاد به مناسبت روز خبرنگار آمده است:

با تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر اولویت دادن به حل مسائل و مشکلات اقتصادی کشور  به منظور مقابله با تحریم‌های ظالمانه آمریکا و یافتن راهکارهای مناسب برای افزایش تاب‌آوری در برابر تهدیدها و فشارهای وارده در این زمینه، وظیفه‌ای سنگین بر دوش مسئولان بخش‌های مختلف کشور به ویژه دولتمردان نهاده شده است که تحقق آن جز با پشتیبانی و همکاری آحاد مردم و تدابیر و تلاش مضاعف مسئولان و همچنین همدلی و همفکری صاحبان فکر و اندیشه ازجمله اصحاب رسانه امکان‌پذیر نیست. بی تردید به پشتوانه این سرمایه های ارزشمند است که ملت‌ ما توانسته است در برابر تهدیدها و اقدامات خصمانه روزافزون دشمن مقاومت کرده و در مسیر دستیابی به اهداف و برنامه‌های خود گام بردارد. 

اینجانب فرصت را مغتنم شمرده، 17 مرداد روز خبرنگار، روز پاسداشت تلاش های بی وقفه کنشگران صادق و خستگی ناپذیر عرصه خبر و مرزداران حقیقت را از طرف خود و تمامی همکارانم در وزارت امور اقتصادی و دارایی در اقصی نقاط کشور به فعالان رسانه ای کشور تبریک می گویم و امیدوارم این عزیزان در ایفای این مسئولیت خطیر همیشه و در همه حال موفق باشند.

امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان