منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1398، سال «رونق تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
مهندس پورمجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری همدان در جلسه کارگروه تأمین منابع مالی استان همدان عنوان کرد:جای خرسندی است که استان همدان تمام توان خود را برای امر سرمایه گذاری به کار برده است.

به گزارش روابط عموی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، پور مجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان ضمن تشکر از دکتر محمودی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان به منظور فعالسازی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان ازاقدامات شایسته ایشان در حوزه توسعه اقتصاد و سرمایه گذاری استان همدان قدردانی کرد و مطالبی یه شرح ذیل بیان نمود:
-جای خرسندی است که استان همدان تمام توان خود را برای امر سرمایه گذاری به کار برده است.

-خواستار بازدید فرمانداران و مدیران دستگاهای اجرایی از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان شد.

-اشاره به فعالسازی دو سامانه "یاور و دادور" و پیگیری دو سامانه "نما و سام" در آینده نزدیک توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان.

-تأکید بر بهره گیری از نمایندگان جوان، پر انرژی و فعال و مجرب به منظور ارائه خدمات به سرمایه گذاران و متقاضیان امر سرمایه گذاری در مرکز خدمات سرمایه گذاری.

-تأکید بر پشتیانی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان از سرمایه گذاران طرح های داخلی.

-مغتنم شمردن فرصت های طلایی برای حضور استان همدان در همایش ها و نمایشگاههای بین المللی

-یادآور شدن ضرورت ارائه طرح هایی با مطالعات پیش امکان سنجی شده به متقاضیان سرمایه گذاری.

-اشاره به تحریم های اخیر علیه کشور ایران و عدم فروش نفت ایران و تأکید بر فعالیت در حوزه سرمایه گذاری و صادرات غیر نفتی.

-اشاره بر فعالسازی مرکز مشاوره ایرانیان مقیم خارج از کشور به همت اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان برای اولین بار در غرب کشور.امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان