منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1398، سال «رونق تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در نشست سرمایه گذاران در استان همدان مطرح کرد: موقعیت استراتژیک استان همدان موجب جذب سرمایه گذار به این استان شده است

محمودی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان ضمن معرفی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان به تشریح اهم اقدامات انجام شده در این مرکز پرداخت. وی در ادامه با اشاره به انجام مطالعات امکان سنجی در چهار بخش کشاورزی، صنعت، گردشگری و راه و ساختمان خاطرنشان نمود موقعیت استراتژیک استان همدان در کشور و وجود غار آبی علیصدر و شهر جهانی لالجین موجب جذب گردشگر و سرمایه گذاری در این استان شده است.

محمودی با بیان معرفی اپلیکیشن تحت اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری که شامل کلیه قوانین و مقررات سرمایه گذاری، قانون فیپا،معافیت ها و مشوق های سرمایه گذاری به دو زبان فارسی و انگلیسی می باشد، اظهار داشت: اپلیکیشن مذکور برای اولین بار توسط استان همدان تهیه و اجرا شده است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در ادامه به برگزاری همایش سرمایه گذاری استان و دعوت از سرمایه گذاران اشاره نمود. وی همچنین به پروژه های سرمایه گذاری به بهره برداری در همدان اشاره نموده و گفت: تاکنون چندین نیروگاه خورشیدی در این استان توسط سرمایه گذارانی از کشورهای ایرلند، آلمانی و اتریش اجرا شده اند.

امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان