منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1397، سال «حمایت از کالای ایرانی» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در صحن علنی شورای شهر همدان مطرح کرد: موازی کاری برخی دستگاه ها آسیب جدی ما در حوزه سرمایه گذاری

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در صحن علنی شورای اسلامی شهر همدان گفت: آسیب جدی ما در حوزه سرمایه گذاری در استان موازی کاری برخی دستگاه هاست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، سید ناصر محمودی با اشاره به فعالیت مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان افزود: مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان از سال ۹۳ در استان به ریاست استاندار و نایب رئیسی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در حال فعالیت است و ۵۲ دستگاه اجرایی استان بر اساس نیاز در جلسات مرکز شرکت خواهند کرد و پیگیر مسائل سرمایه گذار خواهند بود که ۳ دستگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، کشاورزی و صنعت،معدن و تجارت نماینده ثابت در مرکز دارند و در پیگیری موارد سرمایه گذاری و اخذ مجوزهای لازم فعالیت دارند.
محمودی خاطر نشان کرد: مرکز خدمات سرمایه گذاری استان ضمن ارائه مشاوره به سرمایه گذاران، حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در دستور کار دارد.
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان همدان تصریح کرد: وزارت امور اقتصادی و دارایی اصل سرمایه و سود آن را به خارج از کشور تضمین می کند.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با اشاره به نامگذاری سال ۹۷ با عنوان حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری ، حمایت از کالای داخلی را یک اصل دانست و گفت: اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان اسناد دستگاه ها و اداراتی را که از کالای خارجی استفاده می کنند را نمی پذیرد و هرگونه کالایی که شائبه خارجی داشته باشد را نمی پذیریم.
محمودی افزود: ذیحسابان دستگاه های اجرایی را مکلف کرده ایم که هیچ گونه اسنادی را که شائبه خرید خارجی را دارد را نپذیرند. نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان عنوان کرد: محقق کردن شعار سال تنها با حمایت دولت کار ساز نیست، مردم و مصرف کنندگان در زمینه فرهنگ سازی و مدیریت مصرف در همه حوزه ها باید به این امر مهم توجه داشته باشند.
وی افزود: با حمایت و خرید کالای ایرانی می توانیم رونق اقتصادی و توانمند سازی واحد های تولیدی را داشته باشیم، تولید کننده ها نیز باید به افزایش کیفیت کالاهای تولیدی توجه کنند و محصولاتی را که قابل رقابت با کالاهای خارجی هستند را تولید کنند.

 امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان