منوی اصلی
نظرسنجی
نظر سنجی


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1398، سال «رونق تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
مدیرکل اقتصاد و دارایی همدان مطرح کرد: ارائه مشاوره در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری همدان

مدیرکل اقتصاد و دارایی همدان از ارائه مشاوره در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان خبر داد و گفت: به منظور جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی بیشتر در استان همدان همه دستگاه‌ها تلاش بیشتر را در دستور کار قرار دادند.

سید ناصر محمودی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه تلاش بیشتر در جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در استان در دستور کار قرار گرفته است اظهار کرد: مرکز خدمات سرمایه‌گذاری برای تحقق این هدف مهم در قالب پنجره واحد سرمایه‌گذاری بسیار حائز اهمیت است.
وی با بیان اینکه استاندار همدان بر فعالیت بیشتر این مرکز تأکید بسیاری دارد افزود: جلسات تخصصی سرمایه‌گذاری به صورت مستمر برگزار می‌شود و همه گزارش‌ها به حضور مقام عالی دولت در استان به صورت مداوم ارسال می‌شود. مدیرکل اقتصاد و دارایی همدان تصریح کرد: نمایندگان ثابت دستگاه‌های اجرایی مرتبط با امر سرمایه‌گذاری به منظور فعال‌سازی بیش از پیش پنجره واحد سرمایه‌گذاری به صورت ثابت در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان مستقر هستند.
وی با بیان اینکه به منظور تحقق اهداف کشور نیازمند همت بیشتری در حوزه سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه‌گذاری خارجی هستیم ادامه داد: مرکز خدمات سرمایه‌گذاری امروز کانون مراجعه تمام متقاضیان سرمایه‌گذاری خارجی در استان است که ارائه مشاوره به سرمایه‌گذاران مهمترین وظایف آن است. محمودی با بیان اینکه باید طبق قانون دستگاه‌های اجرایی نمایندگان تام‌الاختیار مسلط به موضوع سرمایه‌گذاری را به این مرکز معرفی کنند خاطرنشان کرد: این نمایندگان پیگیر تمام وظایف و امور محوله سرمایه‌گذاری مربوط به دستگاه اجرایی خود هستند.
وی با تأکید بر اینکه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در استان به عنوان یک پوشش حمایتی در زمینه سرمایه‌گذاری است گفت:به منظور اثربخشی بیشتر مراکز خدمات سرمایه‌گذاری ریاست مرکز بر عهده استاندار و نایب رئیس مرکز، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان است. مدیرکل اقتصاد و دارایی همدان با بیان اینکه ارائه مشاوره در امور مربوط به پذیرش و حمایت از سرمایه‌گذار از اولویت‌های این مرکز است اظهار کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی متعدد در حوزه سرمایه‌گذاری از جمله روش‌های تامین مالی، بهبود فضای کسب و کار و اقتصاد سبز از اقدامات شایسته مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان است.امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان