منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1397، سال «حمایت از کالای ایرانی» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
سومین نمایشگاه اقتصاد و سرمایه (بستا) در مهرماه سال 1397 آغاز به کار کرد

سومین نمایشگاه اقتصاد و سرمایه (بستـا) به همت اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان و با حضور بانک ها، بیمه ها، بورس، اداره کل امور مالیاتی و دستگاههای اقتصادی استان از  روز دوشنبه 23 مهر ماه سال 1397 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان همدان برگزار می‌شود.

این نمایشگاه تا روز جمعه 27 مهرماه سالجاری همزمان با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه الکامپ در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان همدان ادامه دارد و شناساندن هر چه بیشتر ظرفیت‌ها و پتانسیل های موجود در بخش های مختلف اقتصادی استان شامل: گردشگری، کشاورزی، صنعت و زیرساخت و ساختمان و همچنین معرفی فرصت های سرمایه گذاری به مراجعه کنندگان داخلی و خارجی با فرصت های سرمایه گذاری و جاذبه های گردشگری استان را در اولویت‌های اهداف برگزاری خود قرار داده است. ایجاد زمینه های تعامل میان دستگاه های دولتی و بخش‌های خصوصی در شاخه اقتصادی استان، شناسایی مشکلات، موانع و نقاط قوت و ضعف موجود در این حوزه و ارتقای جایگاه اقتصادی و سرمایه گذاری در میان مسئولان دولتی و مردم از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
لازم به ذکر است در دومین روز از برپایی این نمایشگاه، آقای دکتر سید ناصر محمودی، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی به همراه معاونین ایشان و آقای ربانی مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان از غرفه های نمایشگاه اقتصاد و سرمایه و آخرین تحولات در حوزه اقتصاد و الکترونیک بازدید به عمل آوردند.

 
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان