منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1397، سال «حمایت از کالای ایرانی» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
رویداد بزرگ kishinvex 2018 در جزیره کیش آغاز به کار کرد

دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با حضور 360 شرکت کننده از کشورهایی نظیر انگلیس،آلمان، اتریش، سوئیس، ایتالیا، برزیل، بحرین، مالزی و ... عصر روز دوشنبه 30 مهرماه سال 1397 در فضایی به وسعت 21 هزار مترمربع در محل نمایشگاه بین المللی جزیره کیش آغاز به کار کرد. لازم به ذکر است مرتضی بانک، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منظور حضور در آیین افتتاحیه کیش اینوکس 2018 به جزیره کیش سفر کرد. این رویداد تا 3 آبانماه سالجاری ادامه دارد.

برگزاری 28 نشست تخصصی و همایش بین المللی با حضور بیش از 100 سخنران برجسته داخلی و 25 سخنران بلند پایه بین المللی و حضور 50 نفر از دیپلمات های کشورهای مختلف دنیا بیانگر اهمیت این دو رویداد بزرگ اقتصادی در عرصه ملی و بین المللی است. همچنین در اولین روز از برگزاری این دو نمایشگاه با حضور مسئولان و میهمانان داخلی و خارجی کتاب فرصت های سرمایه گذاری جزیره کیش رونمایی خواهد شد.
 دکتر محمدرضا سعیدی، معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش در این راستا تصریح کرد: در شرایط کنونی کشور، رویداد kishinvex 2018 با ابعادی بزرگتر و محتوایی کامل تر با هدف تمرکز بر فرصت ها و چالش های اقتصادی کشور، موضوعاتی نظیر گسترش تعاملات بین المللی بازار سرمایه، تمرکز بر راهکارهای تأمین مالی پروژه ها، افزایش تولید داخلی، توسعه کارآفرینی و رشد صادرات کشور از طریق مشارکت بازار سرمایه را دنبال می کند.
دکتر محمدرضا سعیدی گفت: برگزاری این رویدادهای مهم در جزیره کیش زمینه ای برای توسعه گردشگری کسب و کار است و با معرفی ظرفیت های جزیره کیش فرصتی برای تبادل ایده ها و اشتراک گذاری منابع است.
سعیدی گفت: معرفی اقتصاد اسلامی و جذب سرمایه گذاری خارجی و داخلی از مهمترین اهداف برگزاری این دو نمایشگاه است. برگزاری 28 نشست تخصصی در حاشیه برگزاری نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و فرصتهای سرمایه گذاری در کیش یکی دیگر از دستاوردهای این رویداد بزرگ اقتصادی در کشور می باشد. معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش همچنین گفت: برگزاری این نمایشگاه  ها و حضور فعالان اقتصادی در حوزه مختلف نشان از پویایی فعالیت های اقتصادی در کشور است.
لازم به ذکر است سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران نیز در این نمایشگاه تخصصی اقتصادی حضور فعال داشته و همکاران این سازمان آقایان اسدی پور و عظیمی و سرکار خانم فرجی نیز به منظور ارائه مطالب آموزشی خود در این رویداد حضور داشته اند. سرمایه گذاری خارجی و انواع تضامین قانونی موجود در ایران و نحوه تدوین نقشه راه تأمین مالی خارجی، مدل یابی آژانس های تشویق سرمایه گذاری موفق در دنیا و نحوه شناسایی فرصت های سرمایه گذاری، جدیدترین رویکردها، تکنیک ها و چالش های بازاریابی بین المللی سرمایه گذاری خارجی و همچنین تحولات بین المللی در زمینه مفاهیم و رویه های اعطای مشوق های سرمایه گذاری خارجی از جمله کارگاه های آموزشی بودند که توسط همکاران سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران در رویداد کیش اینوکس 2018 برگزار شدند.
همچنین دبیرخانه منطقه 6 کشور (استانهای همدان، مرکزی، لرستان، کردستان و کرمانشاه) و تعدادی از مراکز خدمات سرمایه گذاری استانهایی از قبیل: البرز، مازندران، کهگیلویه و بویراحمد با شرکت در این نمایشگاه به معرفی فرصت های سرمایه گذاری و پتانسیل های اقتصادی استانهای خود در قالب کلیپ، لوح فشرده، کتاب، بروشور و بنر پرداختند.امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان