منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1398، سال «رونق تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
دکتر حلاج زاده رئیس شورای ایرانیان مقیم خارج از کشور: تأکید بر بهره برداری از پتانسیل های گردشگری به ویژه گردشگری سلامت در استان همدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان،دکتر حلاج زاده رئیس شورای ایرانیان مقیم خارج از کشور در جلسه کارگروه تأمین منابع مالی استان همدان بیان کرد:

-هدف ما آبادسازی کشور است.

- ایده ایجاد شورای ایرانیان مقیم خارج از کشور را از دو کشور چین و لبنان گرفته ایم.

-در کشور لبنان ۶۰ درصد لبنانی ها خارج از کشور زندگی می کنند و همین افراد هستند که در بحران اقتصادی لبنان به کشور خود کمک می کنند وبزرگترین تاجران دنیا لبنانی می باشند.

-اشاره به نقش مهم همدانی های مقیم خارج از کشور در شناساندن همدان به دنیا با برگزاری همایش ها و نمایشگاه های اقتصادی و سرمایه گذاری در خارج از کشور.

-تأکید بر تعامل دو سویه وزارت اقتصاد و دارایی و شورای ایرانیان مقیم خارج از کشور.

- اشاره بر فعالیت و پیگیری شورای ایرانیان مقیم خارج از کشور به منظور احداث چندین پالایشگاه در کشور.

-تأکید بر بهره برداری از پتانسیل های گردشگری به ویژه گردشگری سلامت در استان همدان.امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان