منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1398، سال «رونق تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
بازدید کارشناس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان از نیروگاه های خورشیدی شرکت آفتاب ماد راه ابریشم

با عنایت به ضرورت و اهمیت نظارت بر پروژه های سرمایه گذاری خارجی استان در تاریخ 1397/9/3 کارشناس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان آقای خلیلیان از نیروگاه های خورشیدی شرکت آفتاب ماد راه ابریشم واقع در شهرستان همدان بازدید به عمل آورد.

در این بازدید دوره ای، آقای خلیلیان کارشناس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان با آقای مهندس سامری، مدیر اجرایی نیروگاه های خورشیدی مذاکره لازم را به عمل آورده و مشاوره و راهنمایی لازم به منظور پیگیری امور اجرایی و ارتقاء عملکرد آنها را ارائه نمود. خوشبختانه این طرح ها تاکنون با هیچگونه مشکل خاصی مواجه نیستند و با موفقیت به فعالیت خود ادامه می دهند.
نیروگاه خورشیدی خلیج فارس با ظرفیت 7 مگاوات واقع در شهرستان همدان، کیلومتر 4 جاده ساوه به همدان، از اراضی مزرعه احیایی می باشد که این پروژه با مبلغ 4/8 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی مصوب فعال می باشد.
نیروگاه خورشیدی امیرکبیر با ظرفیت 7 مگا وات واقع در همدان، نرسیده به پلیس راه ـ جاده روستای آق بلاغ، جنب ایستگاه گاز می باشد که این پروژه با مبلغ 4/8 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی مصوب فعال می باشد.امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان