منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1398، سال «رونق تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
بازدید از پروژه های سرمایه گذاری استان همدان

روز چهارشنبه مورخ 1397/5/24 آقای فرهاد کرم، مدیر مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان به همراه آقای مرتضی نعمتی، کارشناس سرمایه گذاری اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان از دو پروژه نوردسازی فولاد ویان و نیروگاه خورشیدی 7 مگاواتی شهدای همدان بازدید نمودند.

در ابتدای این بازدید آقایان کرم و نعمتی با مدیرتولید کارخانه مذکور به بحث و تبادل نظر پرداختند و مشکلات روز کارخانه را جویا شدند. پروژه نوردسازی فولاد ویان در 42 کیلومتری شهر همدان در شهرستان کبودرآهنگ واقع شده است. در ادامه این بازدید یک روزه، آقای طهماسبی، مدیر مالی پروژه بیان کرد: در حال حاضر بحث نوسانات ارزی و خرید دلار از بازار ثانویه و فروش محصولات با دلار دولتی، مهمترین مشکل این کارخانه است که امیدواریم دولت محترم تدبیر و امید برای مرتفع ساختن آن چاره جویی نماید. در ادامه نیز از محوطه کارخانه و نحوه تولید شمش های فولادی بازدید به عمل آمد.
در ادامه این بازدید یک روزه، تیم کارشناسی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان از نیروگاه خورشیدی 7 مگاواتی شهدای همدان نیز بازدید نمودند. آقای مهدی سامری، مدیر پروژه شرکت آفتاب ماد راه ابریشم نیز نوسانات ارزی را مهمترین مشکل نیروگاه های خورشیدی عنوان کرد. لازم به ذکر است  این نیروگاه 7 مگاواتی با مبلغ سرمایه گذاری 8/5 میلیون یورو در زمینی به مساحت 10 هکتار در ویان، روستای کردآباد، روبروی شهرک صنعتی ویان واقع گردیده که دارای 12 نفر اشتغال می باشد. نیروگاه مذکور هم اکنون به بهره برداری رسیده و آماده افتتاح می باشد.

 


 

 

امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان