منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1397، سال «حمایت از کالای ایرانی» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
بازدید از شرکت بین المللی الکترونیک رایان نیک

در راستای وظایف مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان مبنی بر بازدید از پروژه های سرمایه گذاری خارجی استان و بررسی مسائل و مشکلات اجرا و تلاش در جهت رفع موانع و تسهیل و تسریع  امور سرمایه گذاری در استان، کارشناسان این مرکز از پروژه سرمایه گذاری شرکت بین المللی الکترونیک رایان نیک (تولید کننده تجهیزات الکترونیک و لامپ هایLED) واقع در شهرک صنعتی شهرستان رزن بازدید نمودند.

شرکت بین المللی الکترونیک رایان نیک، تولیدکننده تجهیزات الکترونیکی و لامپ هایLED، یک شرکت سرمایه گذار داخلی بدون مشارکت سرمایه گذار خارجی می باشد. این پروژه در حال حاضر در زمینی به مساحت 6000 متر مربع با اشتغال زایی 50 نفر و ظرفیت تولید 60%  تولید اسمی با مدیریت آقای حمید شاهنجرینی مشغول به فعالیت می باشد. علی رغم  اینکه  مدت زمان زیادی از  افتتاح آن نمی گذرد، این شرکت موفق به صادرات محصولات خود به کشور عراق شده که با توجه به نوپا بودن آن میزان صادرات اندک می باشد.
در این بازدید حمید شاهنجرینی،مدیرعامل شرکت الکترونیکی رایان نیک،ضمن ارائه توضیحات تکمیلی در خصوص فناوری های بکار رفته در این شرکت افزود: رایان نیک، اولین شرکت در حوزه آزمایشگاهی مهندسی برق و الکترونیک است که از فاز تولید کارگاهی به تولید کارخانه ای ارتقا یافته است.

 

 
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان