منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1398، سال «رونق تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
انتصاب معاون وزیر و رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران

با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی، آقای دکتر موسوی، به ریاست سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران منصوب شد.

در جلسه تکریم از ریاست و سرپرست پیشین این سازمان و معارفه رییس جدید دستگاه، که روز دوشنبه مورخ 20 فروردین ماه 1398 با حضور  آقای دکتر دژپسند، وزیر وزارتخانه متبوع و با مشارکت کلیه مدیران و کارکنان سازمان برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات جناب آقایان دکتر خزاعی و جمالی در دوران تصدی و سرپرستی سازمان سرمایه گذاری، به اولویت های اجرایی و دستورکار سازمان در دو بخش افزایش جلب و جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی و تلاش برای تامین منابع مالی تأکید گردید.


امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان