منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1398، سال «رونق تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
80 فرصت سرمایه گذاری در اجلاس جهانی گردشگری ارایه می شود

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان گفت: 80 فرصت سرمایه گذاری استان در حاشیه اجلاس جهانی گردشگری برای اعضای شرکت کننده ارایه می شود.

ادامه خبر...
رویداد بزرگ kishinvex 2018 در جزیره کیش آغاز به کار کرد

دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با حضور 360 شرکت کننده از کشورهایی نظیر انگلیس،آلمان، اتریش، سوئیس، ایتالیا، برزیل، بحرین، مالزی و ... عصر روز دوشنبه 30 مهرماه سال 1397 در فضایی به وسعت 21 هزار مترمربع در محل نمایشگاه بین المللی جزیره کیش آغاز به کار کرد. لازم به ذکر است مرتضی بانک، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منظور حضور در آیین افتتاحیه کیش اینوکس 2018 به جزیره کیش سفر کرد. این رویداد تا 3 آبانماه سالجاری ادامه دارد.

ادامه خبر...
سومین نمایشگاه اقتصاد و سرمایه (بستا) در مهرماه سال 1397 آغاز به کار کرد

سومین نمایشگاه اقتصاد و سرمایه (بستـا) به همت اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان و با حضور بانک ها، بیمه ها، بورس، اداره کل امور مالیاتی و دستگاههای اقتصادی استان از  روز دوشنبه 23 مهر ماه سال 1397 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان همدان برگزار می‌شود.

ادامه خبر...
حضور کارشناس سرمایه گذاری اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در دوره تخصصی اسکاپ

اسکاپ (کمیسیون اقتصادی آسیا و خاور دور) به عنوان یکی از کمیسیون های شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل، کارگاه آموزشی- تخصصی سه روزه از 17 لغایت 19 مهرماه سال 1397 در محل وزارتخانه امور اقتصادی و داراییی و با مشارکت نمایندگان ذیربط از استان ها، دستگاه های داخلی به ریاست سازمان سرمایه گذاری برگزار گردید.

ادامه خبر...
بازدید از طرح های شرکت کیان کرد و بلوک های سبک حواس سازه ملایر

با توجه به اهمیت بازدید و نظارت بر طرح های سرمایه گذاری خارجی استان همدان و در راستای اجرای برنامه مذکور در سه ماهه دوم سال 1397، روز دوشنبه مورخ 1397/06/26 کارشناسان مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان، آقایان رجبی و خلیلیان در راستای شرح وظایف این مرکز، از دو شرکت کیان کرد و بلوک های سبک حواس سازه واقع در شهرستان ملایر بازدید به عمل آوردند.

ادامه خبر...

آرشیو
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان