منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1397، سال «حمایت از کالای ایرانی» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
برگزاری رویداد کارآفرینی ایده پارک با موضوع کسب و کار ورزشی در استان همدان

به اطلاع کلیه ایده پردازان و علاقمندان هم استانی می رساند، دانشگاه پیام نور همدان در نظر دارد با همکاری پارک علم و فناوری استان و حمایت معنوی اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان همدان، نهم اسفند ماه سالجاری (1396) «پانزدهمین رویداد کارآفرینی ایده پارک با موضوع کسب و کار ورزشی در استان همدان» را برگزار نماید، لذا از کلیه علاقمندان به شرکت در این رویداددعوت به عمل می آید تا ایده های خود را تا تاریخ 7 اسفند ماه سالجاری با مراجعه به سایت www.idea.hstp.ir ثبت نمایند.

ادامه خبر...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در نشست خبری عنوان کرد؛ بهره‌برداری از 66.1 میلیون دلار طرح در همدان

نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: وزارت اقتصاد به عنوان متولی امر اقتصاد در کشور و به فرموده مقام معظم رهبری فرماندهی اقتصاد در وزارت اقتصاد مستقر است و تنها وزراتخانه ای است که برنامه عملیاتی تدوین و برش استانی را به تمام استان ها ابلاغ نموده است.

ادامه خبر...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مطرح کرد: ارتقای 13 پله ای رتبه کسب و کار استان همدان

طبق اعلام مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی رتبه استان همدان در بهبود فضای کسب و کار از 24 به 11 ارتقاء پیدا کرده است که امیدواریم با کمک شورای هماهنگی مدیران استانی بتوانیم توسعه سرمایه گذاری در استان را رقم بزنیم.

ادامه خبر...
بازدید از شرکت بلوک های سبک حواس سازه

در راستای وظایف مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان مبنی بر بازدید از پروژه های سرمایه گذار خارجی استان و بررسی مسائل و مشکلات اجرا و تلاش در جهت  رفع موانع و تسهیل و تسریع  امور سرمایه گذاری در استان، کارشناسان این مرکز روز شنبه مورخ 1396/10/23 از پروژه سرمایه گذاری شرکت بلوک های سبک حواس سازه (تولید کننده بلوک های سبک گازی) واقع در شهرک صنعتی شوشاب شهرستان ملایر بازدید نمودند.

ادامه خبر...
بازدید از شرکت بین المللی الکترونیک رایان نیک

در راستای وظایف مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان مبنی بر بازدید از پروژه های سرمایه گذاری خارجی استان و بررسی مسائل و مشکلات اجرا و تلاش در جهت رفع موانع و تسهیل و تسریع  امور سرمایه گذاری در استان، کارشناسان این مرکز از پروژه سرمایه گذاری شرکت بین المللی الکترونیک رایان نیک (تولید کننده تجهیزات الکترونیک و لامپ هایLED) واقع در شهرک صنعتی شهرستان رزن بازدید نمودند.

ادامه خبر...

آرشیو
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان