Notice (8): Undefined variable: wp_592q [APP/config/bootstrap.php, line 24]
مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان
منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1397، سال «حمایت از کالای ایرانی» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
مدیرکل اقتصاد و دارایی همدان: اشتغال و سرمایه‌گذاری به سمت بازار بورس هدایت شود

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان همدان گفت: باید فرایند ایجاد اشتغال و سرمایه‌گذاری را به سمت بازار بورس هدایت کرد.  سیدناصر محمودی  با اشاره به اینکه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان همدان در راستای حمایت، تسهیل و تسریع در امور سرمایه‌گذاری و صدور مجوز فعالیت‌های اقتصادی ایجاد شده است، اظهار کرد: در نمایشگاه اقتصاد و سرمایه، توضیحات لازم در خصوص فرآیند مجوز سرمایه‌گذاری خارجی برای سرمایه‌گذاران ارائه می‌شود.

ادامه خبر...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان مطرح کرد؛ نقش مهم سرمایه درافزایش رشد و توسعه اقتصادی

سید ناصر محمودی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در همایش اقتصاد و سرمایه گفت: همایش و نمایشگاه اقتصاد و سرمایه ابتکاری از استان همدان است که برای دومین بار شاهد آن هستیم و این ایده ای از جوانان استان همدان است.

ادامه خبر...
استاندار همدان در نمایشگاه اقتصاد و سرمایه: همدانی ها علاقه کمی به سرمایه گذاری در استان دارند

استاندار همدان گفت: طبق بررسی های صورت گرفته همدانی ها علاقه و تمایل کمتری به سرمایه گذاری در این استان دارند. محمد ناصر نیکبخت در دومین همایش و نمایشگاه اقتصاد و سرمایه با تأکید بر اینکه نیازمند سرمایه گذاری بیشتری از سوی همدانی ها در استان هستیم افزود: علل و عوامل بی رغبتی اهالی این استان به سرمایه گذاری در همدان در حال بررسی است.

ادامه خبر...
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان مطرح کرد: زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری در همدان فراهم شده است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان گفت: زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری در همدان فراهم شده است. رضا قیاسی  با اشاره به نامگذاری امسال به نام «اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال»، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی، موضوع اصلی برنامه توسعه کشور است که باید با تمام توان در راه تحقق آن حرکت کنیم.

ادامه خبر...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان: رتبه کسب و کار همدان ۸ پله ارتقا داشته است

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: طبق اعلام مرکز پژوهش های مجلس استان همدان رتبه کسب و کار خود را از ۱۹ به ۱۱ ارتقاء داده و ارتقای ۸ پله ای داشته است.

ادامه خبر...

آرشیو
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان