Notice (8): Undefined variable: wp_592q [APP/config/bootstrap.php, line 24]
مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان
منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1397، سال «حمایت از کالای ایرانی» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
بازدید از نیروگاه های خورشیدی امیــرکبیــر و شهـدای همدان

در راستای وظایف مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مبنی بر بازدید از پروژه های سرمایه گذاری خارجی استان و بررسی مسائل و مشکلات اجرا و تلاش در جهت رفع موانع و تسهیل و تسریع امور سرمایه گذاری در استان، مدیر و کارشناسان مرکز خدمات استان همدان از نیروگاه های خورشیدی امیــر کبیــر(واقع در روستای آقبلاغ لتگاه) و شهـدای همدان (واقع در روستای کردآباد ویان) بازدید کردند.

ادامه خبر...
برگزاری جلسه مشترک اداره کل اقتصاد و دارایی و رؤسای کمیسیون های اتاق بازرگانی استان

نشست مشترک اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با رؤسای کمیسیون های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان برگزار شد.

ادامه خبر...
بازدید رؤسای کمیسیون های اتاق بازرگانی از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان

روز شنبه مورخ 1396/10/16رؤسای کمیسیون های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همدان با هدف ایجاد تعامل بیشتر و بررسی فرصت های مشترک به منظور جذب سرمایه گذاری خارجی در استان از محل مرکز خدمات سرمایه گذاری استان بازدید به عمل آوردند.

ادامه خبر...
بازدید مدیران کل اقتصاد و دارایی و دیوان محاسبات استان از نیروگاه های خورشیدی باباطاهر و بوعلی

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی به همراه مدیرکل دیوان محاسبات استان همدان از نیروگاه خورشیدی باباطاهر و بوعلی در شهرستان های فامنین و قهاوند با سرمایه گذاری آلمانی ها بازدید کردند.

ادامه خبر...
درخواست مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان از دستگاهای اجرایی؛ در شناسایی قوانین مخل کسب و کار ورود جدی داشته باشید

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، سید ناصرمحمودی در جلسه کمیته پایش محیط کسب و کار استان همدان گفت: طبق ماموریتی که وزارت امور اقتصادی و دارایی برعهده دارد باید مستندسازی فرایندها و شناسایی قوانین و مقررات مخل محیط کسب و کار در استان ها صورت گیرد که در این راستا تمامی دستگاه های اجرایی باید ورود جدی داشته باشند.

ادامه خبر...

آرشیو
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان