منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1398، سال «رونق تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
بازدید از نیروگاه های خورشیدی شرکت آفتاب ماد راه ابریشم

با عنایت به ضرورت و اهمیت نظارت بر پروژه های سرمایه گذاری خارجی استان در تاریخ 1397/8/28 کارشناسان مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان آقایان رجبی و خلیلیان از نیروگاه های خورشیدی شرکت آفتاب ماد راه ابریشم واقع در شهرستان های فامنین، قهاوند و کبودرآهنگ بازدید به عمل آورده و آخرین وضعیت آنها را مورد بررسی کارشناسی قرار داده و با آقای مهندس سامری، مدیر اجرایی آنها مذاکره لازم را به عمل آوردند و مشاوره و راهنمایی لازم بمنظور رفع مشکلات و ارتقاء عملکرد آنها ارائه گردید.

ادامه خبر...
گفتگوی دوجانبه دکتر محمودی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان باکاتبرت نوبه سرمایه گذار حوزه گردشگری از کشور آفریقای جنوبی

پیرو نشست تخصصی سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی استان همدان با اعضاء وابسته به سازمان جهانی گردشگریUNWTO و مذاکرات اولیه ای که در آن نشست با کاتبرت نوته سرمایه گذار حوزه گردشگری صورت گرفت،مذاکره بعدی در دفتر دکتر محمودی و با حضور سرمایه گذارخارجی و داخلی در این حوزه انجام شد.

ادامه خبر...
نشست تخصصی سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی استان همدان با اعضا به وابسته سازمان جهانی گردشگریUNWTO

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در نشست تخصصی فعالان اقتصادی با اعضای وابسته به سازمان جهانی گردشگری گفت: چهلمین اجلاس گردشگری را باید فرصتی مغتنم شمرد تا فرصتها و مزیت های سرمایه گذاری استان را به اعضای وابسته به سازمان جهانی گردشگری و فعالان بومی استان ارایه کنیم.

ادامه خبر...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان مطرح کرد: مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در استان همدان مستقر شده است

مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در استان همدان مستقر شده است

سیدناصر محمودی از استقرار مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در استان همدان خبر داد و افزود: این مرکز به منظور استقرار و ساماندهی مناسب و عملی در راستای حمایت، تسهیل و تسریع در امور سرمایه گذاری تشکیل شده است.

ادامه خبر...
چهلمین اجلاس جهانی گردشگری در همدان آغاز شد

http://ha.mefa.ir/Portal/picture/?448291/%D8%A7%D8%AC%D9%84%D8%A7%D8%B32

چهلمین نشست سالانه اجلاس جهانی گردشگری (UNWTO) روز دوشنبه با حضور دبیرکل این اجلاس و اعضای جهانی آن در سالن شهدای استانداری همدان آغاز شد.

ادامه خبر...

آرشیو
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان