Notice (8): Undefined variable: wp_592q [APP/config/bootstrap.php, line 24]
مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان
منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1397، سال «حمایت از کالای ایرانی» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
بازدید رؤسای کمیسیون های اتاق بازرگانی از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان

روز شنبه مورخ 1396/10/16رؤسای کمیسیون های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همدان با هدف ایجاد تعامل بیشتر و بررسی فرصت های مشترک به منظور جذب سرمایه گذاری خارجی در استان از محل مرکز خدمات سرمایه گذاری استان بازدید به عمل آوردند.

ادامه خبر...
بازدید مدیران کل اقتصاد و دارایی و دیوان محاسبات استان از نیروگاه های خورشیدی باباطاهر و بوعلی

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی به همراه مدیرکل دیوان محاسبات استان همدان از نیروگاه خورشیدی باباطاهر و بوعلی در شهرستان های فامنین و قهاوند با سرمایه گذاری آلمانی ها بازدید کردند.

ادامه خبر...
درخواست مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان از دستگاهای اجرایی؛ در شناسایی قوانین مخل کسب و کار ورود جدی داشته باشید

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، سید ناصرمحمودی در جلسه کمیته پایش محیط کسب و کار استان همدان گفت: طبق ماموریتی که وزارت امور اقتصادی و دارایی برعهده دارد باید مستندسازی فرایندها و شناسایی قوانین و مقررات مخل محیط کسب و کار در استان ها صورت گیرد که در این راستا تمامی دستگاه های اجرایی باید ورود جدی داشته باشند.

ادامه خبر...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان: مبنای بهبود فضای کسب و کار باید توسعه صادرات باشد

سید ناصر محمودی در جلسه شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان همدان که عصر امروز با حضور دکتر قدمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، بر توسعه صادرات استان و همچنین بهبود فضای کسب و کار اشاره کرد و افزود: مبنای بهبود فضای کسب و کار باید توسعه صادرات باشد.

ادامه خبر...
اعلام آمادگی ایتالیایی ها برای احداث نیروگاه خورشیدی در استان همدان

http://ha.mefa.ir/Portal/picture/?403952/976

یک شرکت سرمایه گذاری ایتالیایی آمادگی خود را برای احداث نیروگاه خورشیدی و همچنین سرمایه گذاری در مدیریت پسماند همدان اعلام کرده است.

ادامه خبر...

آرشیو
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان