منوی اصلی
نظرسنجی
نظر سنجی


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1399، سال «جهش تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
پنجمین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان همدان

پنجمین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان همدان به ریاست مهندس پورمجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان و با حضور دکتر محمودی در سالن شهدای استانداری همدان برگزار گردید.

ادامه خبر...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در نشست سرمایه گذاران در استان همدان مطرح کرد: موقعیت استراتژیک استان همدان موجب جذب سرمایه گذار به این استان شده است

محمودی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان ضمن معرفی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان به تشریح اهم اقدامات انجام شده در این مرکز پرداخت. وی در ادامه با اشاره به انجام مطالعات امکان سنجی در چهار بخش کشاورزی، صنعت، گردشگری و راه و ساختمان خاطرنشان نمود موقعیت استراتژیک استان همدان در کشور و وجود غار آبی علیصدر و شهر جهانی لالجین موجب جذب گردشگر و سرمایه گذاری در این استان شده است.

ادامه خبر...
حضور پورمجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان در نشستی با سرمایه گذاران در استان همدان

پورمجاهد در این نشست با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت های موجود استان همدان در حوزه سرمایه گذاری بیان داشت:پنجره واحد سرمایه گذاری در استان همدان فعال می باشد و در حال حاضر مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان مستقر می باشد. وی حمایت همه جانبه استاندار همدان را یکی از نکات مهم در این استان دانست و افزود: تیم مدیریتی اقتصادی استان در جلب و جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی به استان تلاش می کنند.

محمودی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در چهارمین جلسه ستاد سرمایه گذاری بیان داشت: اهتمام تمامی دستگاه های اجرایی استان به منظور برگزاری همایش سرمایه گذاری

 محمودی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با تأکید بر تسریع در روند رفع مشکل تمدید اخذ تسهیلات 15 ماهه شرکت هگزا پوپک از صندوق توسعه ملی افزود: پیگیری مشکلات طرح های سرمایه گذاری استان یکی از اولویت های اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان می باشد.

ادامه خبر...
حضور پورمجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان در چهارمین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان همدان

در ایتدای این جلسه پورمجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان ضمن تسلیت ایام ماه محرم بر استفاده از ظرفیت شرکت های بومی استان جهت اجرای برنامه های همایش سرمایه گذاری استانتأکید نمود. وی همچنین افزود: تسریع در روند امور مربوط به سرمایه گذاری در بخش های مختلف سرلوحه کارها قرار گیرد.

ادامه خبر...

آرشیو
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان