منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1398، سال «رونق تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان: برگزاری رویداد همدان 2018 پایه گذار اهداف بلند مدت در استان است

نماینده وزیر ومدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: برگزاری رویداد همدان 2018 (همدان پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی)  پایه گذار اهداف بلند مدت در استان است و باید زیرساخت های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی آن را مهیا کنیم و الگوهای موفق در این زمینه را با بومی سازی انجام دهیم.

ادامه خبر...
بازدید کارشناس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان از نیروگاه خورشیدی

روز چهارشنبه مورخ 1397/4/13 آقای سید مهدی خلیلیان، کارشناس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان در راستای شرح وظایف این مرکز از نیروگاه های خورشیدی شرکت آفتاب ماد راه ابریشم بازدید به عمل آورد.

ادامه خبر...
بازدید کارشناسان مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان از کارخانه فولاد ویان

روز پنجشنبه مورخ 1397/3/31 آقایان مجید رجبی و سید مهدی خلیلیان، کارشناسان مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان، در راستای شرح وظایف آن مرکز از کارخانه فولاد ویان با موضوع فعالیت تولید فولاد بازدید به عمل آورده و قسمت های مختلف خط تولید به منظور شناسایی مشکلات، مورد بازرسی لازم قرار دادند. این کارخانه به عنوان یکی از بزرگترین طرح های صنعتی استان همدان، دارای حداقل 500 نفر اشتغال مستقیم و تولید سالیانه برابر با360 هزار تن شمش بیلت می باشد و در غرب کشور به عنوان یکی از برجسته ترین طرح های تاثیرگذار صنعتی محسوب می گردد و فعلاً در فرآیند اجرایی تولید با مشکل خاصی مواجه نبودند.

بازدید کارشناسان مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان از پروژه های سرمایه گذاری خارجی

روز سه شنبه مورخ 12 تیر ماه 1397، کارشناسان مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان از دو پروژه نیروگاه های خورشیدی امیرکبیر و شهدای همدان بازدید نموده و از کم و کیف سرمایه گذاری و میزان سرمایه وارده و مشکلات مطرح شده از سوی سرمایه گذار این طرح، جناب آقای سامری، اطلاعاتی حاصل نمودند.

ادامه خبر...
جلسه مشترک مسئولان استان با سفیر ارمنستان در راستای رویداد همدان ۲۰۱۸

جلسه مشترک سفیر ارمنستان در ایران و مسئولان استان همدان به ریاست معاون سیاسی امنیتی استاندار و حضور مدیران و رؤسای اقتصادی و گردشگری استان همدان در راستای رویداد همدان ۲۰۱۸ برگزار شد.

ادامه خبر...

آرشیو
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان