منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1397، سال «حمایت از کالای ایرانی» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
جلسه مشترک مسئولان استان با سفیر ارمنستان در راستای رویداد همدان ۲۰۱۸

جلسه مشترک سفیر ارمنستان در ایران و مسئولان استان همدان به ریاست معاون سیاسی امنیتی استاندار و حضور مدیران و رؤسای اقتصادی و گردشگری استان همدان در راستای رویداد همدان ۲۰۱۸ برگزار شد.

ادامه خبر...
جلسه مشترک مسئولان اقتصادی استان همدان با سفیر اندونزی در ایران در راستای رویداد همدان ۲۰۱۸

جلسه مشترک مسئولان اقتصادی استان همدان با سفیر کشور اندونزی در ایران با محوریت بررسی شرایط استان همدان برای میزبانی در رویداد همدان ۲۰۱۸ و گسترش روابط اقتصادی، تجاری و سرمایه گذاری دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اندونزی برگزار شد.

ادامه خبر...
گزارش مدیرکل امور اقتصادی و دارایی از آخرین وضعیت سرمایه گذاری خارجی در استان؛ همدان، قطب نیروگاه های خورشیدی غرب کشور

استان همدان با ایجاد تعداد 7 طرح نیروگاه خورشیدی با مجموع توان تولیدی 9/50 مگاوات و مبلغ کل مصوب سرمایه گذاری خارجی 69 میلیون دلار بعنوان قطب نیروگاه های خورشیدی در منطقه غرب کشور معرفی شد.

ادامه خبر...
تقدیر وزیر امور اقتصادی و دارایی از مدیرکل اقتصاد و دارایی همدان

وزیر امور اقتصادی و دارایی از اقدامات انجام شده در بخش سرمایه گذاری خارجی استان همدان تقدیر کرد. در متن نامه تقدیر مسعود کرباسیان به سیدناصر محمودی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان آمده است: گزارش جنابعالی در خصوص اقدامات انجام شده در بخش سرمایه گذاری خارجی استان همدان در مدت سنوات دولت یازدهم و دوازدهم مفید است و از زحمات ارزنده جنابعالی و همکاران آن اداره کل قدردانی می کنم.

ادامه خبر...
آمادگی واگذاری سهام دولتی انبار مکانیزه استان همدان

به اطلاع کلیه فعالان اقتصادی و متقاضیان سرمایه گذاری استان همدان می رساند، سازمان خصوصی سازی به زودی در نظر دارد بر اساس قانون اجرای سیاستهای کلی اصل (44) قانون اساسی و مقررات مربوط به آن، سهام انبار مکانیزه همدان (منطقه 13)، سیلوی قدیم همدان (منطقه 13) و انبار مکانیزه نهاوند (منطقه 13) از طریق مزایده (درتاریخ 1397/03/28) را به صورت 15 درصد نقد و الباقی طی اقساط 6 ساله به بخشهای غیردولتی واگذار نماید.

ادامه خبر...

آرشیو
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان