منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1398، سال «رونق تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
نیروگاه خورشیدی 8 مگاواتی شهدای همدان با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح گردید

به مناسبت چهلمین سلگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، صبح امروز نیروگاه خورشیدی 8 مگاواتی شهدای همدان با مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری 8 میلیون یورویی با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، اردکانیان وزیر نیرو، شاهرخی استاندار همدان، محمودی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان و دیگر مسئولان ارشد استان همدان افتتاح شد.

مدیرکل اقتصاد و دارایی همدان مطرح کرد: ارائه مشاوره در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری همدان

مدیرکل اقتصاد و دارایی همدان از ارائه مشاوره در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان خبر داد و گفت: به منظور جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی بیشتر در استان همدان همه دستگاه‌ها تلاش بیشتر را در دستور کار قرار دادند.

ادامه خبر...
جلسه کمیته پایش و بهبود محیط کسب و کار استان همدان برگزار شد

جلسه کمیته پایش و بهبود محیط کسب و کار استان همدان با حضور دکتر محمودی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان و نمایندگان دستگاههای اجرایی عضو کمیته مذکور در محل سالن جلسات اداره کل امور همدان اقتصادی و دارایی استان برگزار گردید.

ادامه خبر...
جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان

مهندس عسگریان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری همدان در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان که در محل سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان با حضور مدیران دستگاهای اجرایی مرتبط با امر سرمایه گذاری تشکیل شد، ضمن تشکر از محمودی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان به جهت اقدامات شایسته انجام شده در مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی استان همدان ،اظهار داشت: مشاوره به سرمایه گذاران خارجی، تسهیل و روان سازی صدور مجوز و پیگیری صدور مجوز سرمایه گذاری خارجی از سازمان سرمایه گذاری کشور از جمله اهداف مهمی است که باید آن را دنبال نماییم.

ادامه خبر...
حضور مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در برنامه همدان توسعه صدا و سیمای مرکز همدان

دکتر محمودی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان ساعت 22 روز شنبه 15 دیماه 1397 در برنامه زنده همدان توسعه در صدا و سیمای مرکز همدان حضور یافت و گزارش مفصلی از اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته در ابن اداره کل از جمله: فعالیتهای صورت گرفته در معاونت نظارت مالی،اقتصادی، توسعه مدیریت منابع و مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی را ارایه نمود. گفتنی است این برنامه یکساعت و نیم به طول انجامید.


آرشیو
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان