منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1398، سال «رونق تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
نشست تخصصی سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی استان همدان با اعضا به وابسته سازمان جهانی گردشگریUNWTO

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در نشست تخصصی فعالان اقتصادی با اعضای وابسته به سازمان جهانی گردشگری گفت: چهلمین اجلاس گردشگری را باید فرصتی مغتنم شمرد تا فرصتها و مزیت های سرمایه گذاری استان را به اعضای وابسته به سازمان جهانی گردشگری و فعالان بومی استان ارایه کنیم.

ادامه خبر...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان مطرح کرد: مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در استان همدان مستقر شده است

مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در استان همدان مستقر شده است

سیدناصر محمودی از استقرار مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در استان همدان خبر داد و افزود: این مرکز به منظور استقرار و ساماندهی مناسب و عملی در راستای حمایت، تسهیل و تسریع در امور سرمایه گذاری تشکیل شده است.

ادامه خبر...
چهلمین اجلاس جهانی گردشگری در همدان آغاز شد

http://ha.mefa.ir/Portal/picture/?448291/%D8%A7%D8%AC%D9%84%D8%A7%D8%B32

چهلمین نشست سالانه اجلاس جهانی گردشگری (UNWTO) روز دوشنبه با حضور دبیرکل این اجلاس و اعضای جهانی آن در سالن شهدای استانداری همدان آغاز شد.

ادامه خبر...
80 فرصت سرمایه گذاری در اجلاس جهانی گردشگری ارایه می شود

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان گفت: 80 فرصت سرمایه گذاری استان در حاشیه اجلاس جهانی گردشگری برای اعضای شرکت کننده ارایه می شود.

ادامه خبر...
رویداد بزرگ kishinvex 2018 در جزیره کیش آغاز به کار کرد

دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با حضور 360 شرکت کننده از کشورهایی نظیر انگلیس،آلمان، اتریش، سوئیس، ایتالیا، برزیل، بحرین، مالزی و ... عصر روز دوشنبه 30 مهرماه سال 1397 در فضایی به وسعت 21 هزار مترمربع در محل نمایشگاه بین المللی جزیره کیش آغاز به کار کرد. لازم به ذکر است مرتضی بانک، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منظور حضور در آیین افتتاحیه کیش اینوکس 2018 به جزیره کیش سفر کرد. این رویداد تا 3 آبانماه سالجاری ادامه دارد.

ادامه خبر...

آرشیو
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان