منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1398، سال «رونق تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در نشست تخصصی با سفیر کشور اتریش مطرح کرد: سرمایه گذاری خارجی و بخش خصوصی برای دولت ایران از اهمیت بالایی برخوردار است

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، محمودی در نشست سفیر کشور اتریش با فعالین اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاوری همدان روز دوشنبه مورخ 1397/09/12، ضمن معرفی فرصتهای سرمایه گذاری  استان همدان اظهار داشت: سرمایه گذاری خارجی و بخش خصوصی برای دولت ایران از اهمیت بالایی برخوردار است. به ویژه از ابتدای دولت ۱۱ و ۱۲ به ریاست جمهوری دکتر روحانی، چرا که ایشان جذب سرمایه گذار و حمایت از سرمایه گذاری خارجی را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

ادامه خبر...
بازدید کارشناس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان از نیروگاه های خورشیدی شرکت آفتاب ماد راه ابریشم

با عنایت به ضرورت و اهمیت نظارت بر پروژه های سرمایه گذاری خارجی استان در تاریخ 1397/9/3 کارشناس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان آقای خلیلیان از نیروگاه های خورشیدی شرکت آفتاب ماد راه ابریشم واقع در شهرستان همدان بازدید به عمل آورد.

ادامه خبر...
بازدید از مجتمع صنعتی فولاد ویان

با عنایت به ضرورت و اهمیت نظارت بر پروژه های سرمایه گذاری خارجی استان در تاریخ 1397/8/30 کارشناسان مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان آقای مجید رجبی و خانم سیده فاطمه معصومی از مجتمع صنعتی فولاد ویان واقع در شهرستان کبودرآهنگ بازدید به عمل آوردند.

ادامه خبر...
بازدید از نیروگاه های خورشیدی شرکت آفتاب ماد راه ابریشم

با عنایت به ضرورت و اهمیت نظارت بر پروژه های سرمایه گذاری خارجی استان در تاریخ 1397/8/28 کارشناسان مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان آقایان رجبی و خلیلیان از نیروگاه های خورشیدی شرکت آفتاب ماد راه ابریشم واقع در شهرستان های فامنین، قهاوند و کبودرآهنگ بازدید به عمل آورده و آخرین وضعیت آنها را مورد بررسی کارشناسی قرار داده و با آقای مهندس سامری، مدیر اجرایی آنها مذاکره لازم را به عمل آوردند و مشاوره و راهنمایی لازم بمنظور رفع مشکلات و ارتقاء عملکرد آنها ارائه گردید.

ادامه خبر...
گفتگوی دوجانبه دکتر محمودی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان باکاتبرت نوبه سرمایه گذار حوزه گردشگری از کشور آفریقای جنوبی

پیرو نشست تخصصی سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی استان همدان با اعضاء وابسته به سازمان جهانی گردشگریUNWTO و مذاکرات اولیه ای که در آن نشست با کاتبرت نوته سرمایه گذار حوزه گردشگری صورت گرفت،مذاکره بعدی در دفتر دکتر محمودی و با حضور سرمایه گذارخارجی و داخلی در این حوزه انجام شد.

ادامه خبر...

آرشیو
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان