منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1398، سال «رونق تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
وزیر اقتصاد : بورس در شرایط کنونی تکیه گاه مناسبی برای تامین مالی بخش خصوصی و رونق تولید است

وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت، شرایط کنونی بورس به گونه‌ای است که می‌توان از آن به عنوان تکیه‌گاهی برای تامین مالی بخش خصوصی و رونق تولید یاد کرد.

 

ادامه خبر...
وزیر اقتصاد در جلسه مجمع عمومی بیمه مرکزی: بیمه؛ صنعتی رو به جلو و در آستانه بلوغ در کشور

 دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، بیمه را صنعتی رو به جلو و در آستانه بلوغ در کشور خواند. 

 

ادامه خبر...
وزیر اقتصاد: ثبات بازار ارز، ادامه‌دار است

 وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با کنترل عرضه و تقاضا، بازار ارز مدیریت شد و این روند ادامه‌دار است.
ادامه خبر...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در نشست سرمایه گذاران در استان همدان مطرح کرد: موقعیت استراتژیک استان همدان موجب جذب سرمایه گذار به این استان شده است

محمودی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان ضمن معرفی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان به تشریح اهم اقدامات انجام شده در این مرکز پرداخت. وی در ادامه با اشاره به انجام مطالعات امکان سنجی در چهار بخش کشاورزی، صنعت، گردشگری و راه و ساختمان خاطرنشان نمود موقعیت استراتژیک استان همدان در کشور و وجود غار آبی علیصدر و شهر جهانی لالجین موجب جذب گردشگر و سرمایه گذاری در این استان شده است.

ادامه خبر...
حضور پورمجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان در نشستی با سرمایه گذاران در استان همدان

پورمجاهد در این نشست با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت های موجود استان همدان در حوزه سرمایه گذاری بیان داشت:پنجره واحد سرمایه گذاری در استان همدان فعال می باشد و در حال حاضر مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان مستقر می باشد. وی حمایت همه جانبه استاندار همدان را یکی از نکات مهم در این استان دانست و افزود: تیم مدیریتی اقتصادی استان در جلب و جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی به استان تلاش می کنند.


آرشیو
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان