منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1397، سال «حمایت از کالای ایرانی» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
مدیرکل اقتصاد و دارایی همدان مطرح کرد: ارائه مشاوره در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری همدان

مدیرکل اقتصاد و دارایی همدان از ارائه مشاوره در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان خبر داد و گفت: به منظور جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی بیشتر در استان همدان همه دستگاه‌ها تلاش بیشتر را در دستور کار قرار دادند.

ادامه خبر...
جلسه کمیته پایش و بهبود محیط کسب و کار استان همدان برگزار شد

جلسه کمیته پایش و بهبود محیط کسب و کار استان همدان با حضور دکتر محمودی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان و نمایندگان دستگاههای اجرایی عضو کمیته مذکور در محل سالن جلسات اداره کل امور همدان اقتصادی و دارایی استان برگزار گردید.

ادامه خبر...
جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان

مهندس عسگریان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری همدان در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان که در محل سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان با حضور مدیران دستگاهای اجرایی مرتبط با امر سرمایه گذاری تشکیل شد، ضمن تشکر از محمودی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان به جهت اقدامات شایسته انجام شده در مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی استان همدان ،اظهار داشت: مشاوره به سرمایه گذاران خارجی، تسهیل و روان سازی صدور مجوز و پیگیری صدور مجوز سرمایه گذاری خارجی از سازمان سرمایه گذاری کشور از جمله اهداف مهمی است که باید آن را دنبال نماییم.

ادامه خبر...
حضور مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در برنامه همدان توسعه صدا و سیمای مرکز همدان

دکتر محمودی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان ساعت 22 روز شنبه 15 دیماه 1397 در برنامه زنده همدان توسعه در صدا و سیمای مرکز همدان حضور یافت و گزارش مفصلی از اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته در ابن اداره کل از جمله: فعالیتهای صورت گرفته در معاونت نظارت مالی،اقتصادی، توسعه مدیریت منابع و مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی را ارایه نمود. گفتنی است این برنامه یکساعت و نیم به طول انجامید.

حضور سرمایه گذار عراقی در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان

 جلسه با سرمایه گذار خارجی از کشور عراق رأس ساعت 9 صبح روز پنجشنبه مورخ 1397/09/29 به ریاست آقای فرهاد کرم، مدیر مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان و با حضور آقای عبدالله حاجی احمد سرمایه گذار عراقی و آقای رحمانی نسب شریک ایرانی  ایشان به همراه کارشناسان مرکز برگزار گردید.

ادامه خبر...

آرشیو
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان