منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1398، سال «رونق تولید» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
دیدار معاون وزیر و رئیس کل سازمان با معاون امور خارجه و اروپایی جمهوری اسلواک

 تیرماه سال جاری، آقای دکتر موسوی معاون وزیر و رئیس کل سازمان با آقای لوکاش پاریزک معاون امور خارجه و اروپایی جمهوری اسلواک ملاقات نمود. در این دیدار دو طرف ضمن تأکید بر گسترش همکاری های اقتصادی دوجانبه بر لزوم رفع موانع و مشکلات روابط اقتصادی تأکید نمودند.

ادامه خبر...
کسب رتبه دوم خدمات الکترونیکی در بین تمامی دستگاه‌های اجرایی کشور توسط سازمان سرمایه کذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران
بر اساس آخرین ارزیابی و پایش صورت پذیرفته میان 105 دستگاه های اجرایی کشور  (دوره پنجم ارزیابی) و پس از بررسی وضعیت دو هزار ۲۰۰ خدمت و زیرخدمت در  دستگاه های مذکور، سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران با بهبود 6 رتبه ای نسبت به دوره قبل توانست به جایگاه دوم  در میان 105 دستگاه اجرایی دست پیدا کند. این سازمان با کسب حداکثر امتیاز در مراحل تعاملی، تراکنشی و مشارکتی و 95 درصد امتیاز در مراحل یکپارچگی و حضور در وب سطح بالایی از بلوغ الکترونیکی را به نمایش گذارد.
ادامه خبر...
حضور سرمایه گذاران ترک از شرکت ایبتاش هلدینگ ترکیه به منظور احداث ویلاهای گردشگری در استان همدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان،یک گروه ترک از شرکت ایبتاش هلدینگ ترکیه با حضور در دفتر دکتر محمودی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان تمایل خود را در احداث هتل ویلا در شهر همدان ابراز نمودند. این هلدینگ در زمینه انرژی و ساخت و ساز و معماری است. این شرکت تاکنون پروژه های مختلفی در ایران انجام داده است از جمله احداث دو نیروگاه 5 مگاواتی در شهرهای محلات و یزد

ادامه خبر...
وزیر اقتصاد تاکید کرد: افزایش یک درصد رشد اقتصادی کشور، به ازاء هر 16.5 درصد بهبود فضای کسب و کار

وزیر امور اقتصادی و دارایی در آیین رونمایی رسمی از نقشه راه عملیاتی بهبود محیط کسب و کار و صدور یکپارچه کلیه مجوزهای صنفی از درگاه ملی مجوز های کشور هر 16.5 درصد بهبود در فضای کسب و کار را، موجب یک درصد رشد اقتصادی کشور عنوان کرد.

ادامه خبر...
وزیر اقتصاد در اولین نشست خبری: طراحی راهکارهای دوازده گانه درآمدی و سرمایه گذاری از سوی وزارت اقتصاد

وزیر امور اقتصادی و دارایی از طراحی و ارایه راهکارهای دوازده گانه این وزارتخانه برای استفاده تهاتری از نفت خبر داد.

ادامه خبر...

آرشیو
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
اپلیکیشن اندروید مرکز خدمات سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان